Menu

/images/uploads/1584107012-dubai-1-1jpg.jpg

ODPOČINEK A POZNÁVÁNÍ NEJEN DUBAJE

9 denní zájezd do exotické perly plné zlata + nově 1 den v Abu Dhabi

PROGRAM:

1.DEN: Ráno odlet z Prahy. Večer transfer do hotelu. Večeře. Nocleh.

2.DEN: Ráno po snídani koupání v tyrkysovém moři ve vyhlášeném plážovém parku Jumeirah Beach nebo Al Mamzar Beach. V pozdních odpoledních hodinách možnost výletu elektronicky řízeným metrem bez strojvůdce do Emirates Mall (s možností lyžování na umělé sjezdovce) popř. osobní volno. Večeře. Nocleh.

3.DEN: Ráno po snídani celodenní výlet do Al Ain – průjezd po obchodní tepně Dubaje, třídě Shaikh Zayed Road, vyhlášené impozantní moderní architekturou, potom přesun do nejzelenějšího města Emirátů – Al Ain, historického centra oblasti a emirátu Abu Dhabi a nejznámější oázy arabského světa – bujné zahrady se zeleninou a datlovníky. Návštěva největšího trhu s velbloudy v Emirátech, muzea, výjezd na nejvyšší horu SAE Jebel Hafit , po cestě zpět průjezd podél hranice s Ománem. Večeře. Nocleh.

4.DEN: Ráno možnost snídaně za příplatek v 7* nejluxusnějším hotelu na světě Burj al-Arab (impozantní architektonické dílo ve tvaru plachetnice) a po snídani prohlídka hotelu, potom koupání v tyrkysovém moři ve vyhlášeném plážovém parku Jumeirah Beach nebo Al Mamzar Beach. V odpoledních hodinách možnost výletu elektronicky řízeným metrem bez strojvůdce do Dubai Mall a návštěva Burj Khalifa, nejvyšší budovy světa, impozantní výhled na okolí včetně umělých palmových ostrovů, ostrovy „Svět“, podvodní hotel, Marina atd., potom možnost nákupů v největším nákupním centru Dubai Mall, večerní představení Khalifa fontány. Přejezd metrem zpět na hotel. Večeře. Nocleh.

5.DEN: Po snídani koupání v tyrkysovém moři ve vyhlášeném plážovém parku Jumeirah Beach nebo Al Mamzar Beach, potom možnost individuálního programu (nákupy, návštěva trhů atd.) popř. elektronicky řízeným metrem bez strojvůdce výlet za příplatek na umělý palmový ostrov Palm Jumeraih – možnost projížďky Palm Jumeraih Monorailem za příplatek k hotelu Atlantis, návrat do hotelu elektronicky řízeným metrem bez strojvůdce. Večeře. Nocleh.

6.DEN: Ráno odjezd do Abu Dhabi – okružní jízda městem, největší atrakce zábavní park Ferrari Word, Emirate Palace druhý nejluxusnější hotel na světě, procházka po promenádě Corniche, Bílá pevnost, Velká mešita šejcha Zayda, nejšikmější věž na světě s názvem Capital Gate. Odpoledne návrat do Dubaje. Večeře, nocleh.

7.DEN: Po snídani koupání v tyrkysovém moři ve vyhlášeném plážovém parku Jumeirah Beach nebo Al Mamzar Beach, odpoledne odjezd na „pouštní safari“. Průjezd džípy přes „Zlaté písečné duny“ do beduínské vesnice v srdci pouště, projížďka na velbloudech, pravá arabská večeře – barbecue při západu slunce, břišní tanečnice, malování henou, kouření vodní dýmky, možnost vyzkoušet si tradiční arabské oblečení atd. Večer návrat do hotelu. Nocleh.

8.DEN: Po snídani pěší prohlídka centra Dubaje (muzeum, palác Sheikh Saeed Al Maktoum House, tradiční beduínská vesnice, procházka po části Deira – „Zlatý trh“, trh s kořením, látkami, „Starý trh“, doky, kam dodnes proudí zboží z Indie). Ve večerních hodinách vyhlídková plavba tradiční dřevěnou lodí po „duši Dubaje“ – zálivu Creek, kolem Velké mešity, Šejkova paláce, tradičních i futuristických staveb až ke známému golfovému klubu, postavenému po vzoru opery v Sydney. Večeře. Nocleh.

9.DEN: Dopoledne možnost nákupů v centru města, procházka na rozloučenou s Dubají, individuální program, příprava na cestu domů. Odpoledne transfer na letiště. Večer odlet do Prahy. Přílet do Prahy po půlnoci.

Cena zahrnuje
Letenku Praha – Dubaj – Praha včetně všech letištních a bezpečnostních poplatků, palivového příplatku, 7 nocí ve 3* hotelu s výbornou polohou v centru města ve 2lůžkových pokojích (klimatizace, TV, k dispozici střešní bazén, sauna, fitness…), 6× hotelová večeře, 7× hotelová snídaně, všechny výlety podle programu včetně 1× večeře v beduínské
vesnici, vstupy na pláž, projížďku lodí po Creeku, Dubai Museum a Sheikh Saeed Al Maktoum House, dále transfery klimatizovaným autobusem, komplexní cestovní pojištění (včetně storna zájezdu), doprovod českého průvodce po celou dobu zájezdu a pojištění pro případ úpadku (krachu) CK.
Uvedená cena je za dospělou osobu ve 2lůžkovém nebo
3lůžkovém pokoji, cenu za 1lůžkový upřesníme na vyžádání

Cena nezahrnuje
Kapesné (možnost velmi výhodných nákupů zlata, elektroniky, textilu atd.), vstupy (lyžování v Emirates Mall, vstup na Burj Khalifa, snídani v Burj al-Arab), pobytovou taxu (cca 50–60 Kč/1 noc/1 os.), jízdenky na metro, jízdenky na Palm Jumeraih Monorail, taxík popř. hromadná doprava ze stanice metra na Palm Jumeraih, transfer na letiště Praha a navýšení palivových příplatků nad rámec cestovní smlouvy.

Strava
6× hotelová večeře, 7× hotelová snídaně, 1× večeře
v beduínské vesnici

Ubytování
7 nocí ve 3* hotelu s výbornou polohou v centru města ve 2-lůžkových pokojích (klimatizace, TV, k dispozici střešní bazén, sauna, fitness…).

Nástupní místa
Praha – letiště V. Havla/Vídeň/Ostrava/Krakow. Možnost dohody účastníků na trasferu do Prahy a Šumperka.


Spojené Arabské Emiráty - Omán

Datum odjezdu 13.11.2021
Datum příjezdu 21.11.2021
Místo konání Spojené Arabské Emiráty - Omán
Cena zájezdu 33950 Kč
Kód zájezdu SAE 110-21
Zarezervovat

Závazná přihláška na zájezd

Zákazník - Objednatel

Spolucestující

zákazník uzavírá tuto smlouvu i ve prospěch následujících osob