Menu

/images/uploads/1648678930-rak-orli-hnizdojpg.jpg

Solná komora a Berchtesgaden (Hitlerovo „Orlí hnízdo“)

1. den: V časných ranních hodinách odjezd směr Rakousko – Solná komora. Jízda malebnou krajinou kolem jezer do Obertraunu. Výjezd lanovkou na Krippenstein, odtud krátká procházka na vyhlídku na Dachstein a na supervyhlídku nad jezera Solné komory. Dále návštěva Hallstattu, nejkrásnějšího městečka v Solné komoře na břehu stejnojmenného jezera. Nocleh.

2. den: Po snídani odjezd kolem jezer Solné komory k jezeru Königssee do Berchtesgadenu, výjezd na Kehlsteinshaus - proslulé Hitlerovo „Orlí hnízdo“. Leží na německo-rakouské hranici. Bylo postavené za 13 měsíců jako dárek k 50.narozeninám A. Hitlera. Je to jedna z nejkrásnějších přírodních lokalit v Evropě. Dále návštěva a prohlídka Salzburku, města nazývaného pro množství památek „Římem severu“ a ležícího v malebné krajině po obou březích řeky Salzach, rodiště W. A. Mozarta. V podvečerních hodinách odjezd domů.

Cena zahrnuje: 1x nocleh s večeří a snídaní, dopravu luxusním autobusem (WC, DVD, možnost zakoupení teplých i studených nápojů, polohovatelná sedadla, klimatizace), cestovní zdravotní pojištění, průvodce a pojištění CK proti úpadku (krachu) cestovní kanceláře.

Cena nezahrnuje: vstupné 50-60 Euro (lanovka na Krippenstein, výjezd na Orlí hnízdo), pobytovou taxu – 60Kč/noc

Nástupní místa: Šumperk, Zábřeh, Mohelnice, Olomouc


Solná komora a Berchtesgaden (Hitlerovo „Orlí hnízdo“)

Datum odjezdu 05.07.2023
Datum příjezdu 06.07.2023
Místo konání Rakousko
Cena zájezdu 4550 Kč
Kód zájezdu RAK 070-23
Zarezervovat

Závazná přihláška na zájezd

Zákazník - Objednatel

Spolucestující

zákazník uzavírá tuto smlouvu i ve prospěch následujících osob