Menu

/images/uploads/1585659090-bratislavajpg.jpg

Program

1. DEN: Odjezd v ranních hodinách od školy popř. místa stanoveném školou, přejezd přes ČR a Slovensko. Exkurze ve výrobním závodě s unikátní lanovkou pro přepravu aut – Volkswagen Bratislava, potom prohlídka Bratislavy (Děvín, Hrad, historické centrum, nejfotografovanější soška „Čumila“… ), nocleh.

2. DEN: Ráno průjezd Podunajskou nížinou směr Dunajská Streda, průjezd kolem plavebního kanálu Podunajskou rovinou, zastávka na hrázi slovenského moře Gabčíkova, pak možnost buď návštěvy nejrychleji se rozvíjejících termálních lázních na Slovensku ve Velkém Medéru, nebo návštěva lázní Piešťany a Trenčína (hrad a město), odpoledne odjezd domů, průjezd Slovenskem a ČR, příjezd ke škole v pozdních odpoledních hodinách.

Cena zahrnuje:
1× ubytování turistického hotelového typu v 3lůžkových pokojích se sprchou a WC (možnost připlacení hotelové polopenze za 300 Kč/os.), dopravu luxusním autobusem (WC, DVD, bar – možnost zakoupení teplých a studených nápojů za české koruny, polohovatelná sedadla a klimatizace), zdravotní pojištění pro cesty do zahraničí a pojištění pro případ úpadku (krachu) cestovní kanceláře a průvodce.

Cena nezahrnuje:
Kapesné popř. vstupné.


SLOVENSKO – Volkswagen Bratislava, Bratislava a slovenské moře Gabčíkovo 2denní zájezd

Místo konání Slovensko
Cena zájezdu 1400 Kč
Kód zájezdu
Zarezervovat

Závazná přihláška na zájezd

Zákazník - Objednatel

Spolucestující

zákazník uzavírá tuto smlouvu i ve prospěch následujících osob