Menu

/images/uploads/1584347075-polsko-wisla-2jpg.jpg

Pobyt v impozantním prostředí luxusního hotelu Golebiewski

Pobyt v impozantním prostředí luxusního hotelu Golebiewski ve Wisle, lázeňském městečku ležícím v srdci polských Slezských Beskyd, blízko pramene jedné z největších polských řek - Wisly. Středisko letních i zimních sportů.
Ve vodním parku Tropikana, který je součástí hotelu a tudíž je vstup v ceně pobytu si přijdete určitě na své: jsou zde vnitřní i venkovní bazény, sauny – finská, borovicová eukalyptová, solné jeskyně, ledová a sněhová jeskyně a několik bazénků s jakuzzi-vířivkami (eukalyptový, luční květy, borovicový, vápenitý, hořečnatatý, lesní...) opět vnitřní i venkovní. Mnoho různých vodních atrakcí – tobogány, mořské vlny, centrifugy, vnitřní písečné plážičky s možností stavět v písku...
Součástí hotelu jsou pro hotelové hosty stylové restaurace a kavárny, salon her , bowling,billiardy, taneční kavárna i noční klub.

Cena zahrnuje
3x nocleh ve 2 i 3lůžkových pokojích hotelu Golebiewski, polopenze – snídaně a večeře formou výběru z bohatých švédských stolů, doprava luxusním klimatizovaným busem, cestovní zdravotní pojištění, průvodce a pojištění proti úpadku (krachu cestovní kanceláře)

Cena nezahrnuje
Kapesné, případné speciální procedury v Medical spa, pobytovou taxu 50-60 Kč/noc

Strava
polopenze formou švédského stolu

Ubytování
3x nocleh ve 2 i 3lůžkových pokojích hotelu Golebiewski

Nástupní místa
Šumperk, Zábřeh, Mohelnice, Olomouc. Další dle domluvy.


Polsko - Wisla, Lázeňský a vodní park Tropicana

Datum odjezdu 25.06.2023
Datum příjezdu 28.06.2023
Místo konání Polsko
Cena zájezdu 7950 Kč
Kód zájezdu POL 061-23
Zarezervovat

Závazná přihláška na zájezd

Zákazník - Objednatel

Spolucestující

zákazník uzavírá tuto smlouvu i ve prospěch následujících osob