MenuProgram

1. DEN: Odjezd v ranních hodinách od školy popř. místa stanoveném školou, průjezd ČR, možnost návštěvy Muzea železné opony v Rozvadově, v pozdních odpoledních hodinách příjezd do Mnichova, potom návštěva Olympiaparku – centra olympijských her 1972 – památník 11 izraelským sportovcům a německému policistovi, které zabili arabští teroristé na OH 1972, procházka kolem sportovišť, možnost impozantního výhledu na Mnichov a Alpy ze 190m vysoké Olympia Toweru nebo návštěva Augsburgu, potom přejezd do Günzburgu, ubytování, nocleh na hostelu ve vícelůžkových pokojích.

2. DEN: Ráno Günzburg – návštěva LEGOLANDU, věhlasného zábavního parku zasvěcenému stavbám ze stavebnice LEGO a nejrůznějším atrakcím inspirovaným právě výrobky LEGA. Odpoledne odjezd směr Regensburg, Rozvadov, Praha, příjezd ke škole v pozdních večerních hodinách.

V rámci zájezdu lze dle přání zvolit návštěvu Regensburgu

Cena zahrnuje:
1× nocleh se snídaní v studentském hostelu Günzburgu nebo blízkém okolí, studenti ve vícelůžkových pokojích, pedagogičtí pracovníci v  2-3lůžkovém pokoji, dopravu luxusním autobusem (WC, DVD, bar, klimatizace, teplé a studené nápoje, polohovatelná sedadla), zdravotní pojištění pro cesty do zahraničí, průvodce a pojištění proti úpadku (krachu) CK.

Cena nezahrnuje:
Kapesné, pobytovou taxu a vstupné.


NĚMECKO–BAVORSKO – Mnichov/Augsburg a Legoland 2denní zájezd

Místo konání Německo
Cena zájezdu 2400 Kč
Kód zájezdu
Zarezervovat

Závazná přihláška na zájezd

Zákazník - Objednatel

Spolucestující

zákazník uzavírá tuto smlouvu i ve prospěch následujících osob