Menu

/images/uploads/1584348663-sarvar-3jpg.jpg

PROGRAM:

1.DEN: Ráno odjezd ze Šumperka. Po poledni příjezd do Sárváru, koupání v nejmodernějším a nejimpozantnějším termálním lázeňském areálu v Maďarsku. Ubytování v luxusním 4* hotelu Park Inn, který je spojen s lázeňským areálem a je možné volně z hotelu procházet do lázní až do 22. hodiny. Večeře formou švédského stolu. Možnost večerního koupání. Nocleh.

2.DEN: Snídaně formou švédského stolu, po snídani koupání v nejmodernějším a nejimpozantnějším termálním lázeňském areálu v Maďarsku. Oběd. Večeře formou švédského stolu. Možnost večerního koupání. Nocleh.

3.DEN: Snídaně formou švédského stolu, dopoledne pobyt a koupání v termálních lázních Sarvár, oběd, v popoledních hodinách odjezd domů. Příjezd do Šumperka ve večerních hodinách.

Cena zahrnuje
2× nocleh v luxusním 4* hotelu (dvoulůžkový pokoj, v případě dítěte do 12 let na přistýlce sleva 750 Kč, polopenze formou švédského stolu, dopravu luxusním autobusem (WC, DVD, bar - možnost zakoupení teplých a studených nápojů za české koruny, polohovatelná sedadla a klimatizace), vstupy do lázeňských areálů, cestovní zdravotní pojištění, průvodce a pojištění proti úpadku (krachu) cestovní kanceláře.

Cena nezahrnuje
Kapesné, případné speciální procedury ve wellness centru lázní a pobytovou taxu (cca 50-60 Kč/1 noc/1 os.).

Strava
plná penze

Ubytování
2x nocleh v luxusním 4* lázeňském hotelu

Nástupní místa
Šumperk, Zábřeh, Mohelnice, Olomouc, Prostějov, Brno, Jeseník (v případě většího počtu klientů). Další dle domluvy.

Slevy
dítě do 12 let na přistýlce 750 Kč


Maďarsko - termální lázně Sárvár Exclusive

Datum odjezdu 13.10.2023
Datum příjezdu 15.10.2023
Místo konání Maďarsko
Cena zájezdu 7350 Kč
Kód zájezdu MAD 101-23
Zarezervovat

Závazná přihláška na zájezd

Zákazník - Objednatel

Spolucestující

zákazník uzavírá tuto smlouvu i ve prospěch následujících osob