Menu

/images/uploads/1584108018-kalabrie-1jpg.jpg

pobytový zájezd k tyrkysově modrému moři s ubytováním v piniovém parku

PROGRAM:

1.DEN: Odjezd ze Šumperka v odpoledních hodinách, přejezd přes Rakousko, Itálii.

2.DEN: Příjezd do Praia a Mare po obědě, koupání, ubytování. Nocleh.

3. - 15. DEN: Pobyt u moře, možnost celodenních výletů (Capri, Sicílie nebo Liparské ostrovy) a výletů do okolí ve večerních hodinách. Nocleh.

16.DEN: Odjezd v dopoledních hodinách průjezd Itálií a Rakouskem.

17.DEN: Dojezd do ČR, příjezd do Šumperka v dopoledních hodinách.

VILLAGIO LA MANTINERA 4*
Prázdninová vesnička leží na okraji městečka Praia a Mare a 200 m od krásné oblázkové a písečné pláže se skalními útesy vulkanického původu. Apartmány jsou umístěny ve velkém parku pinií, které vytvářejí příjemný stín. Je zde také bazén se slunečníky a vířivkami, restaurace, bar, diskotéka, amfiteátr, market, tenisové kurty, volejbalové, mini fotbalové a basketbalové hřiště. Na pláž je zajištěn odvoz hotelovým vláčkem. Pláž leží přímo naproti ostrova Dino, každý apartmán má k dispozici slunečník a 2 lehátka, možnost zapůjčení lodiček, šlapadel kajaků atd. Po celý den - ve dne (na pláži a v moři) a večer (ve vesničce) zde probíhají různé zábavné animační programy, kterých se můžete zúčastnit.

UBYTOVÁNÍ:
Apartmány, umístěné v parkové zeleni, mají vlastní vchod přes velkou terasu se zahradním nábytkem. Skládají se z obývacího pokoje s pohovkou, televizí, vybavený kuchyňský kout, koupelna s WC a fénem a dvě 2lůžkové ložnice s manželskými nebo oddělenými lůžky.

Cena zahrnuje
14× ubytování v prostorných 4lůžkových prostorných apartmánech, dopravu luxusním autobusem (WC, DVD, bar - možnost zakoupení teplých a studených nápojů za české koruny, polohovatelná sedadla a klimatizace), cestovní zdravotní pojištění, průvodce a pojištění pro případ úpadku (krachu) cestovní kanceláře.

Cena nezahrnuje
Kapesné, fakultativní výlety a pobytovou taxu (cca 50 - 60 Kč/1 noc/1 os) a kapesné.

Ubytování
14x ubytování ve 4-lůžkových klimatizovaných apartmánech (obývací pokoj s kuchyňským koutem a televizí, 2 pokoje, terasa, koupelna se sprchovým koutem a fénem) v novém, krásně zařízeném apartmánovém komplexu, situovaném nad romantickou zátokou. Příplatek na 2-lůžkový apartmán - 2650 Kč/ osoba, na 3-lůžkový apartmán - 1290 Kč/ osoba.

Nástupní místa
Šumperk, Zábřeh, Mohelnice, Olomouc, Brno. Další dle dohody.

Slevy
děti do 15 let - 500 Kč


Kalábrie - Praia a Mare

Datum odjezdu 08.09.2023
Datum příjezdu 24.09.2023
Místo konání Kalábrie
Cena zájezdu 13250 Kč
Kód zájezdu KAL 090-23
Zarezervovat

Závazná přihláška na zájezd

Zákazník - Objednatel

Spolucestující

zákazník uzavírá tuto smlouvu i ve prospěch následujících osob