Menu

/images/uploads/1584106094-cinque-terre-1jpg.jpg

PROGRAM:

1. DEN Odjezd ve večerních hodinách.

2. DEN Ráno příjezd do La Spezia odtud lodí po Cinque Terre (nádherné členité pobřeží s pěti vesničkami vklíněnými mezi kolmé útesy) návštěva Portovenere a hlavního města Cinque Terre Monterosso al Mare, večer
odjezd na ubytování Montecatini Therme.

3. DEN Viareggio – pláž a přímořské letovisko s možností koupání – cca 4 hod. (v případě nepříznivého počasí prohlídka města Volterra, městečko položené na vysoké plošině obklopené lávovými kopci, středověké centrum obklopené hradbami, etruské muzeum). Dále návštěva Pisy – náměstí Campo dei Miracoli se šikmou věží, katedrálou Duomo, babtiseriem a hřbitovem Camposanto). Večer městečko Luca – nejkrásnější správní středisko v Toskánsku.

4. DEN Ráno odjezd do San Gimignano – zachovalo si dokonalý středověký ráz. V poledne přejezd do Sieny – moderní město pyšnící se středověkým charakterem, atmosférou a tradicemi - prohlídka města, jeho krásných spletitých uliček, náměstí Campo, obrovské Duomo, Santa Maria della Scala. Ve večerních hodinách odjezd směr ČR.

5. DEN Návrat domů v dopoledních hodinách.

Cena zahrnuje
2× nocleh se snídaní, dopravu luxusním autobusem (WC, DVD, možnost zakoupení teplých i studených nápojů, polohovatelná sedadla, klimatizace), poplatky za vjezd do Pisy, komplexní cestovní pojištění, průvodce a pojištění CK proti úpadku (krachu) cestovní kanceláře.

Cena nezahrnuje
Vstupné 50 – 80 € lodní lístek, objekty v Pise, pobytovou taxu (50 – 60 Kč/noc/os.) a kapesné.

Strava
2x snídaně

Nástupní místa
Šumperk, Zábřeh, Olomouc. Ostatní dle dohody.


Itálie - Toskánsko a Cinque Terre

Datum odjezdu 22.09.2021
Datum příjezdu 26.09.2020
Místo konání Itálie - Toskánsko
Cena zájezdu 7450 Kč
Kód zájezdu ITA 090-21
Zarezervovat

Závazná přihláška na zájezd

Zákazník - Objednatel

Spolucestující

zákazník uzavírá tuto smlouvu i ve prospěch následujících osob