Menu

/images/uploads/1584108531-paganella-01jpg.jpg

Středisko PAGANELLA leží téměř v srdci Brennerských Dolomit v nadmořské výšce 1 028 až 2 125 m.  Patří k nejvýrazněji se rozvíjejícím centrům italských Dolomit. Údolí Valle dell´Adige se svými malebnými středisky nabízí ideální lyžařskou dovolenou. Klidnějším a pohodovějším střediskem je Fai della Paganella, odkud vede lanovka přímo na vrcholy sjezdovek. V blízkém okolí najdeme i další střediska Andalo, Molveno a Cavedago.

Fai della Paganella má vysoce propracovaný systém umělého zasněžování a každodenní dokonalá upravenost sjezdovek je samozřejmostí a poskytuje lyžařům nezapomenutelné zážitky. Středisko má síť 50 km lehkých až středně těžkých sjezdovek proplétajících se lesními průseky. Na ty odvážnější čeká 1 černá sjezdovka, 15 červených a 10 modrých. Hned několik jich překonává tisícimetrové převýšení, a jsou tak velmi vyhledávané nejen pro rodiny, ale prakticky pro kohokoliv. Velmi známá je cca 5 km dlouhá červená sjezdovka s převýšením téměř 1 000 metrů. Při výhledu z vrcholku se před Vámi otevře nádherný výhled na okolní sjezdovky, na jezero Lago di Garda, horské masivy Monte Bondone a Brenta i na nemalou část údolí Adige aneb jedna z absolutně nejhezčích panoramat italských Alp. Téměř všechny lanovky byly v posledních letech nahrazené novými, přepravní kapacita vzrostla na 27 000 osob za 1 hodinu!

Rodinný hotel MONTANA  v městečku Fai della Paganella  je od nástupu na lanovku vzdálen cca 800m, skibus(zdarma) zastavuje přímo u hotelu. K dispozici je recepce, restaurace, bar, společenská místnost, úschovna lyží…

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře formou menu o třech chodech + salátový bufet

Cena zahrnuje
6× ubytování v 3* hotelu v 2-4lůžkových pokojích s polopenzí, dopravu luxusním busem (WC , DVD, bar, klimatizace, možnost zakoupení teplých a chlazených nápojů za české koruny, polohovatelná sedadla) – autobus zůstává na místě po celou dobu pobytu, cestovní cestovní pojištění léčebných výloh v zahraničí (pojištění storna zájezdu za příplatek), 6denní skipas pro oblast Paganella (vč. dopravy skibusem) s možností doplatku rozšíření pro oblast Superskirama na 1 den, služby průvodce po celou dobu pobytu, pojištění záruky pro případ úpadku (krachu) cestovní kanceláře.

Cena nezahrnuje
pobytová taxa 2,5€/os./noc (děti do 14 let pobytovou taxu neplatí), rozšíření skipasu na oblast Superskirama na 1 den, kapesné.

Příplatky
rozšíření skipasu na oblast Superskirama na 1 den – 700 Kč dospělí (dle počtu přihlášených), příplatek za pojištění storna zájezdu: 240 Kč/pobyt/os. do 70 let, 520 Kč/pobyt/os. nad 70 let.

Slevy
vlastní doprava - 1500 Kč/os., děti (do 14 let včetně) - 1000 Kč

Strava
hotelová polopenze

Ubytování
6x ubytování v 3* hotelu ve 2-4lůžkových pokojích

Nástupní místa
Šumperk, Zábřeh, Mohelnice, Olomouc, Brno, další dle domluvy.
ŽÁDNÉ SVOZY A PŘESTUPOVÁNÍ 


Itálie - Paganella

Datum odjezdu 18.03.2023
Datum příjezdu 24.03.2023
Místo konání Itálie
Cena zájezdu 17850 Kč
Kód zájezdu LPA 030-23
Zarezervovat

Závazná přihláška na zájezd

Zákazník - Objednatel

Spolucestující

zákazník uzavírá tuto smlouvu i ve prospěch následujících osob