Menu

/images/uploads/1584108735-la-plagnejpg.jpg

10ti denní pobytový zájezd – Plagne Bellecote, Belle Plagne

Savojské Alpy se svou nádhernou přírodou a skvělými podmínkami pro sjezdové i běžecké lyžování jsou jedním z nejoblíbenějších středisek lyžování. Srdcem lyžařské oblasti je oblast La Plagne v masivu nejvyšší hory Evropy Mont Blancu, u města Aime, 45 km od olympijského města Albertville. Region La Plagne se skládá celkem z 10 středisek, rozložených především na severní, ale i jižní straně hory Bellecote (3 477 m), s hlavními centry Plagne Centre (1 970 m) a Plagne Bellecote (1 930 m). Celý region je považován za špičku nejen mezi francouzskými, ale i světovými lyžařskými středisky. V lyžařské oblasti La Plagne na Vás kromě modré oblohy a zářícího slunce po 300 dní v roce čeká na 215 km sjezdovek všech obtížností, 112 lanovek a lyžařských vleků, přes 90 km upravených běžeckých tratí, 2 snowparky, svah na tzv. „letmý kilometr“ a v neposlední řadě také celoroční možnost lyžování na ledovci. Lanovky jsou vedeny až do výše 3 250 m a každodenní úprava sjezdovek slibuje skvělé lyžování. Ubytovací komplex Plagne Bellecote i Belle Plagne se nachází přímo u sjezdovek ve výšce 1 930 m, resp. 2 050 m. Nezbytným doplňkem výjimečného lyžařského střediska jsou v obou místech centra společenského života - bary, restaurace, diskotéky a nechybí ani půjčovny lyží, obchody, lyžařské školy, venkovní kluziště atd. V zimním středisku Plagne Bellecote se nachází také vyhřívaný venkovní bazén, který umožňuje výbornou regeneraci po celodenním lyžování. Lákavou nabídkou je rovněž jednodenní lyžování v oblasti tzv. Tří Údolí (Val Thorens, Meribel, Courchevel), Les Arcs nebo střediska Tignes-Val d´Isére, kam pořádáme za příznivou cenu výlety naším autobusem. Technickým divem je kabinková lanovka, která Vás za pouhé 4 minuty ve výšce 380 m nad údolím přenese do dalšího známého střediska Les Arcs, které spolu s La Plagne tvoří oblast Paradiski („Ráj lyžování“) a kde si máte možnost zalyžovat! Plánek lyžařské oblasti je k nahlédnutí na internetu a v naší cestovní kanceláří, Lidická 18, Šumperk, (po-pá 14.00 – 18.00).

Cena zahrnuje
7x ubytování ve 4lůžkových apartmánech typu „divisible“ v Plagne Bellecote, event. Belle Plagne (v případě ubytování v klasických 4lůžkových studiích sleva 400 Kč/os.!), dopravu luxusním busem (WC, DVD, bar, klimatizace, možnost zakoupení teplých a studených nápojů za české koruny, polohovatelná sedadla), cestovní pojištění léčebných výloh v zahraničí (pojištění storna zájezdu za příplatek), 6denní skipass pro celou oblast La Plagne, služby průvodce po celou dobu pobytu, pojištění záruky pro případ úpadku (krachu) cestovní kanceláře.

Cena nezahrnuje
pobytová taxa, kapesné, povleče

Příplatky
rozšíření skipassu na 6 dní na oblast Paradiski (La Plagne + Les Arcs = neomezený přístup do jedné z největších lyžařských oblastí světa!, „Ráje lyžování“) – 900 Kč, a tím zároveň zdarma lyžování ve světoznámých oblastech „Tignes-Val d´Isére“ a „Tři údolí“ – 1 den; Pojištění storna: příplatek 280 Kč/pobyt/os. do 70 let, 540 Kč/pobyt/os. nad 70 let.

Slevy
vlastní doprava – 2 800 Kč /os., děti (do 13 let včetně) – 600 Kč, senioři nad 75 let včetně a děti do 5 let včetně – 3 300 Kč, bez skipassu – 3 400 Kč

Ubytování
Poměrně prostorné 4lůžkové apartmány „divisible“ – velká obývací místnost oddělitelná posuvnou stěnou na 2 dvoulůžkové pokoje, oddělený kuchyňský kout, koupelna a WC, balkon. Klasická 4lůžková studia – palanda v předsíni, pokoj s roz-kládacím lůžkem a kuchyňským koutem, koupelna s WC a balkon. Komplex se nachází v těsné blízkosti lanovek. Možnost ubytování ve 2lůžkovém apartmánu typu „studio“ za příplatek 900 Kč/osobu (v případě zájmu o prostornější 2lůžkový apartmán – příplatek 1900 Kč/osobu) nebo 3lůžkovém apartmánu typu „studio“ za příplatek 500 Kč/osobu. Při ubytování v 5lůžkovém apartmánu sleva 250 Kč/osobu.

Nástupní místa
Šumperk, Zábřeh, Mohelnice, Olomouc, Brno, Jeseník (v případě většího počtu klientů), další dle domluvy.
ŽÁDNÉ SVOZY A PŘESTUPOVÁNÍ!


Francie - La Plagne

Datum odjezdu 17.03.2023
Datum příjezdu 26.03.2023
Místo konání Francie
Cena zájezdu 16890 Kč
Kód zájezdu LLP 030-23
Zarezervovat

Závazná přihláška na zájezd

Zákazník - Objednatel

Spolucestující

zákazník uzavírá tuto smlouvu i ve prospěch následujících osob