Menu

/images/uploads/1585654295-brusel-1jpg.jpg

PROGRAM:

1. DEN: Odjezd v pozdních večerních hodinách od školy popř. místa stanoveném školou, přejezd přes ČR a SRN,
noční přejezd.

2. DEN: Ráno průjezd SRN, dopoledne příjezd do Frankfurtu nad Mohanem – možnost návštěvy Evropské centrální
banky.
Potom následuje přejezd přes SRN, Nizozemsko a Belgii. V podvečer příjezd do Liege. Nocleh.

3. DEN: Ráno odjezd směr hlavní město Evropy – Brusel, možnost krátké zastávky u dominanty Bruselu Atomia, možnost návštěvy výstavy Mini Europe, kde uvidíte hlavní skvosty Evropy, okružní jízda městem, výstup na Schumanově náměstí – návštěva Evropské komise, potom krátký pěší přesun do komplexu budov Evropského parlamentu – exkurze, možnost besedy s českým europoslancem a návštěvy jednacího sálu. Přesun do centra města kolem královského paláce, katedrála sv. Michala, Grote Markt, soška čůrajícího chlapečka, možnost ochutnávky exkluzivních bruselských vaflí, osobní volno. Ve večerních hodinách přejezd na hotel mezi Bruselem a Brugami, nocleh.

4. DEN: Ráno prohlídka Benátek severu – města Bruggy Grote Markt s četnými štítovými domy v gotickém, renesančním a barokním slohu, gotická Stadhuis (radnice) ze 14. stol. a Basiliek van het Heilig Bloed (bazilika Svaté Krve), v níž je uchovávána ampule údajně obsahující kapku Ježíšovy krve, dále kostel Panny Marie s Michalangelovou Marií s dítětem vytvořenou z bílého mramoru, tzv. Bruggskou madonu. Odpoledne možnost projížďky na lodičkách nebo návštěva Muzea čokolády, osobní volno. Ve večerních hodinách odjezd směr SRN, noční přejezd.

5. DEN: Noční přejezd přes SRN, dopoledne průjezd ČR, odpoledne dojezd ke škole

Cena zahrnuje:
2× ubytování turistického hotelového typu v 3lůžkových pokojích (možnost připlacení hotelových snídaní za 200 Kč/os.), dopravu luxusním autobusem (WC, DVD, bar – možnost zakoupení teplých a studených nápojů za české koruny, polohovatelná sedadla a klimatizace), zdravotní pojištění pro
cesty do zahraničí a pojištění pro případ úpadku (krachu) cestovní kanceláře a průvodce.

Cena nezahrnuje 
Kapesné popř. vstupné


Brusel 5denní zájezd

Místo konání Belgie
Cena zájezdu 3800 Kč
Kód zájezdu
Zarezervovat

Závazná přihláška na zájezd

Zákazník - Objednatel

Spolucestující

zákazník uzavírá tuto smlouvu i ve prospěch následujících osob