Menu

/images/uploads/1585655246-brusel-1jpg.jpg

Program

1. DEN: Odjezd v brzkých ranních hodinách od školy popř. místa stanoveném školou, přejezd přes ČR, SRN, Nizozemsko a Belgii. V podvečer příjezd do Liege. Nocleh.

2. DEN: Ráno odjezd směr hlavní město Evropy – Brusel, možnost krátké zastávky u dominanty Bruselu Atomia, možnost návštěvy výstavy Mini Europe, kde uvidíte hlavní skvosty Evropy, okružní jízda městem, výstup na Schumanově náměstí – návštěva Evropské komise, potom krátký pěší přesun do komplexu budov Evropského parlamentu – exkurze, možnost besedy s českým europoslancem a návštěvy jednacího sálu. Přesun do centra města kolem královského paláce, katedrála sv. Michala, Grote Markt, soška čůrajícího chlapečka, možnost ochutnávky exklusivních bruselských vaflí, osobní volno. Ve večerních hodinách odjezd směr SRN, noční přejezd.

3. DEN: Noční přejezd přes SRN, dopoledne průjezd ČR, odpoledne dojezd ke škole.

Cena zahrnuje:
1× ubytování turistického hotelového typu v 3lůžkových pokojích (možnost připlacení hotelových snídaní za 200 Kč/os.), dopravu luxusním autobusem (WC, DVD, bar – možnost zakoupení teplých a studených nápojů za české koruny, polohovatelná sedadla a klimatizace), zdravotní pojištění pro cesty do zahraničí a pojištění pro případ úpadku (krachu) cestovní kanceláře a průvodce.

Cena nezahrnuje: 
Kapesné popř. vstupné.


Brusel 3denní zájezd

Místo konání Belgie
Cena zájezdu 3150 Kč
Kód zájezdu
Zarezervovat

Závazná přihláška na zájezd

Zákazník - Objednatel

Spolucestující

zákazník uzavírá tuto smlouvu i ve prospěch následujících osob