Menu

/images/uploads/1584105465-bornholm-02jpg.jpg

7 dní aktivní dovolené na perle Baltu

Bornholm je malebný ostrov v Baltském moři, který vyniká krásnou přírodou, osobitým Skandinávským kouzlem a atmosférou, a také ideálními podmínkami pro cykloturistiku. Celý ostrov je protkán výbornou sítí cyklostezek všech obtížností v nejrůznějších terénech. Chcete-li poznat čisté skandinávské vesničky s barevnými domečky, velké písečné pláže, mořské útesy, tradiční rotundové kostelíky "rondkirkeů, větrné mlýny či ochutnat místní specialitu - uzeného sledě či lososa, kterého Vám na každém kroku nabídnou přímo z udírny, tak neváhejte a pojeďte s námi! Udělejte něco pro své tělo.

PROGRAM:

1. DEN Večer odjezd směr Sassnitz. Noční přejezd.

2. DEN Dopoledne příjezd do Sassnitzu, plavba trajektem do Ronne (cca 3,5 hod.). Kolem 16. hod. vylodění na Bornholmu, přejezd na východní pobřeží do městečka Svaneke, ubytování se, možnost procházky malebným přístavem. Nocleh.

3. DEN až 6. DEN Cykloturistika zpestřená možností koupání, návštěvy pamětihodností (pevnost Hammershus, skanzeny,kruhové kostelíky "rondkirke", větrné mlýny), ochutnávka rybích specialit či relaxace v bezstarostném ráji klidu.

7. DEN Ráno odjezd

Cena zahrnuje
5× nocleh turistického typu v 4lůžkových pokojích (za 2lůžkový pokoj příplatek 3 100 Kč/os., za 3lůžkový pokoj příplatek 1 150 Kč), dále je k dispozici společná prostorná kuchyň, dopravu luxusním autobusem (WC, DVD, bar - možnost zakoupení teplých a studených nápojů za české koruny, polohovatelná sedadla a klimatizace), zapůjčení kola na 4 dny, trajekt Sassnitz - Ronne a zpět, průvodce, cestovní pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění záruky pro případ úpadku (krachu) cestovní kanceláře.

Cena nezahrnuje
Kapesné a pobytovou taxu (cca 50 - 60 Kč/1 noc/1 os.).

Ubytování
5x nocleh turistického typu v 4lůžkových pokojích (za 2lůžkový pokoj příplatek 3 100 Kč/os., za 3lůžkový pokoj příplatek 1 150 Kč)

Nástupní místa
Šumperk, Zábřeh, Mohelnice, Praha. Další dle dohody.


Bornholm - perla Baltu a ráj pro cykloturistiku

Datum odjezdu 06.08.2024
Datum příjezdu 12.08.2024
Místo konání Bornholm
Cena zájezdu 10450 Kč
Kód zájezdu BOR 080-24
Zarezervovat

Závazná přihláška na zájezd

Zákazník - Objednatel

Spolucestující

zákazník uzavírá tuto smlouvu i ve prospěch následujících osob