Menu

/images/uploads/1584107660-bratislava-adventjpg.jpg

ADVENTNÍ BRATISLAVa, proslulé husí hody a termály maďarska

PROGRAM
1. den: Ráno odjezd ze Šumperka směr Bratislava, návštěva a prohlídka slavného Děvína, poté přejezd do Bratislavy, Bratislavský hrad, procházka adventně vyzdobeným historickým starým městem, osobní volno. Odjezd na ubytování a večeři - Husí hody ve Sloveském Grobu.

2. den: Po snídani odjezd do maďarských lázní v Mosonmagyaróváru, pobyt v těchto nově zrekonstruovaných lázních, jejichž vyvěrající voda je zařazena jako 5. nejléčivější v Evropě (pobyt 4 - 5hodin). Nezapomeňte vzít si plavky, župan či větší ručník. V lázních je možnost oběda v bufetových restauracích, stánek s přípravou langošů a palačinek. Jsou zde velké vnitřní prostory s lehátky pro odpočinek. Odpoledne odjezd domů. Příjezd ve večerních hodinách.

Cena zahrnuje
1x nocleh ve 2-4lůžkových pokojích penzionu ve Slovenském Grobu se snídaní, večeře – proslulé husí menu, vstupné do maďarských lázní v Mosonmagyarovaru, doprava autobusem, cestovní pojištění, pojištění proti úpadku (krachu cestovní kanceláře).

Cena nezahrnuje
kapesné – na Slovensku Eura, vstupné Děvín – 3 €, víno a nápoje k večeři, pobytovou taxu 50 Kč/noc/os.). V lázních v Maďarsku lze za občerstvení platit Eury, kartou a forinty.

Nástupní místa
Šumperk, Zábřeh, Mohelnice, Olomouc, Ostrava. Ostatní podle dohody.


Adventní Bratislava, Husí hody a termály Maďarska

Datum odjezdu 30.11.2024
Datum příjezdu 01.12.2024
Místo konání Bratislava, Slovenský Grob, Mosonmagyaróvár
Cena zájezdu 3750 Kč
Kód zájezdu SLO 110-24
Zarezervovat

Závazná přihláška na zájezd

Zákazník - Objednatel

Spolucestující

zákazník uzavírá tuto smlouvu i ve prospěch následujících osob